PřeloučDnes.cz
PřeloučDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Přelouč, Chvaletice, Pardubický kraj

Žokej Jan Faltejsek: Na krach stájí nedojde, ale omezení budou

Žokej Jan Faltejsek: Na krach stájí nedojde, ale omezení budou

1. 4. 2020 | /ROZHOVOR/ Pětkrát vyhrál Velkou pardubickou, triumfoval ve slavných steeplechase v Itálii, Franci či Anglii. I dostihový sport se ovšem kvůli celosvětové pandemii koronaviru zastavil. Žokej Jan Faltejsek stejně jako ostatní s napětím očekává, co přinesou další dny a měsíce.

KORONAVIRUS OMEZUJE SPORT: Největší komplikací je ztráta mezilidského kontaktu.

KORONAVIRUS OMEZUJE SPORT: Největší komplikací je ztráta mezilidského kontaktu.

31. 3. 2020 | Volume doleva… Koronavirus COVID-19 ztišení přeskočil, on totiž rovnou vypnul veškeré dění. Týká se to pochopitelně i sportu. Všichni závodní vyznavači pohybu se v mžiku ocitli jako ryba na suchu. A například plavci doslova. Postupující nákaza zrušila veškeré akce. Navíc v době karantény se sportovci nemohou potkávat ani ve svých klubech. Vyfasovali tak domácí úkoly a v izolaci se snaží co nejlépe připravit na letošní sezonu. ...

Průkopník zlaté éry českého biatlonu se stal přes noc učitelem

Průkopník zlaté éry českého biatlonu se stal přes noc učitelem

31. 3. 2020 | /ROZHOVOR, FOTO/ Učitel na plný úvazek… „Je to moje poslední sezona. Chci se víc věnovat rodině. Dlužím to manželce, dala mi volňáska. Původně jsem měl totiž končit už letos. V srpnu se nám k šestileté Victorce narodil Benedikt,“ těmito větami zahájil průkopník zlaté éry českého biatlonu Michal Šlesingr svoji závěrečnou misi ve sportu, který kombinuje běh na lyžích se střelbou.

Soutěž o Dynamo zrušena. Se zájemci se bude jednat

Soutěž o Dynamo zrušena. Se zájemci se bude jednat

31. 3. 2020 | Kdo vstoupí do hokejového Dynama? Jednání budou pokračovat. Rada města Pardubic zrušila nabídkové řízení, jehož vítěz měl získat akciový podíl v hokejovém klubu.

Lada Vondrová: Rychlé nohy všichni přisuzovali fotbalu

Lada Vondrová: Rychlé nohy všichni přisuzovali fotbalu

30. 3. 2020 | /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ Velké štěstí v malém neštěstí… Český sport přišel o průměrnou ligovou fotbalistku. Na druhou stranu získal špičkovou atletku. Rokya roky Lada Vondrová skrývala uprostřed Vysočiny v osadě Sedliště, která je součástí městyse Jimramov, svůj ohromný běžecký talent. K jeho objevení pomohla náhoda. V rekordně krátké době dohnala atletické manko a v devatenácti letech se zařadila mezi světovou čtvrtkařskou elitu.   ...

Opět sedmý zápas? Titulu se dočkal až v Rusku

Opět sedmý zápas? Titulu se dočkal až v Rusku

28. 3. 2020 | Vítězství v základní části, pak prohra v sedmém utkání čtvrtfinále. I v dnešním programu Archivu Z připomene sportovní kanál České televize další zápas z pardubické historie (sobota, 15.45 hodin). Ten z března 2004, v němž Pardubice doma podlehly Plzni 1:5. A sezona pro ně skončila předčasně.

Trenér Razým s asistenty povede Dynamo i v příští sezoně

Trenér Razým s asistenty povede Dynamo i v příští sezoně

27. 3. 2020 | Trojice Milan Razým, Michal Mikeska a Petr Čáslava bude trénovat hokejisty Dynama i v příští sezoně. Pardubický klub potvrdil, že se s trenéry domluvil na pokračování spolupráce. Realizační tým pod vedením Razýma vedl Dynamo od poloviny prosince a nakonec nasměroval Pardubice k záchraně extraligy.

Kudrna vzpomíná na finále: Sedmý zápas bolel

Kudrna vzpomíná na finále: Sedmý zápas bolel

27. 3. 2020 | Už je to sedmnáct let. Pardubice žily cestou hokejistů do finále i následnou dlouhou bitvou s pražskou Slavií, před arénou se stály dlouhé fronty na vstupenky. Klíčové momenty z finálové série nabídne program ČT Sport v rámci projektu Archiv Z (dnes 15.00).

KORONAVIRUS OMEZUJE SPORT: Orientační běžci mají výhodu, že běhají venku

KORONAVIRUS OMEZUJE SPORT: Orientační běžci mají výhodu, že běhají venku

26. 3. 2020 | Volume doleva… Koronavirus COVID-19 ztišení přeskočil, on totiž rovnou vypnul veškeré dění. Týká se to pochopitelně i sportu. Všichni závodní vyznavači pohybu se v mžiku ocitli jako ryba na suchu. A například plavci doslova. Postupující nákaza zrušila veškeré akce. Navíc v době karantény se sportovci nemohou potkávat ani ve svých klubech. Vyfasovali tak domácí úkoly a v izolaci se snaží co nejlépe připravit na letošní sezonu. Na sezonu v olympijském roce… ...

Vrátíme se lepší, vzkazuje trenér reprezentace 3x3 Michal Kruk

Vrátíme se lepší, vzkazuje trenér reprezentace 3x3 Michal Kruk

26. 3. 2020 | Měla to být velká premiéra. Basketbal 3x3 se chystal na své první účinkování pod pěti kruhy. A mezi osmi účastníky turnaje nemusela chybět ani česká vlajka. Národní tým se pod vedením Michala Kruka chystal na olympijskou kvalifikaci. Ta měla předevčírem skončit, ale už předem byla posunuta. Teď stejný osud potkal i celou olympiádu.

Zdroj: pardubicky.denik.cz | Další zprávy »
12:13:47 | 01.04.2020

Kam ve středu 1. duben 2020 za sportem. Sledujte sport v televizi

1. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam v sobotu 7. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, biatlon

7. 3. 2020 | Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam v pátek 6. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, lední hokej

6. 3. 2020 | Sportovní program nebývá ve pátek většinou naplněný tolika lákadly jako o víkendu, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam ve středu 4. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, basketbal

4. 3. 2020 | Sportovní program nebývá ve středu  většinou naplněný tolika lákadly jako o víkendu, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam v úterý 3. března 2020 za sportem? Sledujte hokej a basketbal

3. 3. 2020 | Sportovní program nebývá v úterý většinou naplněný tolika lákadly jako o víkendu, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Zdroj: pardubickenovinky.cz | Další zprávy »
12:13:48 | 01.04.2020

Středa 1.4.2020
Pardubický kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.