PřeloučDnes.cz
PřeloučDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Přelouč, Chvaletice, Pardubický kraj

Pardubice jsou prvoligové! Fotbalisté po výhře nad Vyšehradem postupují

11. 7. 2020 | /FOTOGALERIE/ Pardubice po 51 letech vítají nejvyšší fotbalovou soutěž. Hráči FK Pardubice v předposledním kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přehráli Vyšehrad 4:1, vyhráli druhou ligu a postoupili do nejvyšší soutěže.

Mečbol je tu! Splní si Pardubice postupový sen?

11. 7. 2020 | V sobotu se hraje předposlední kolo druhé fotbalové ligy. Pardubice doma hostí Vyšehrad.

O tituly v půlmaratonu se poběží v Kostěnicích

11. 7. 2020 | Mistrovství České republiky se uskuteční tuto neděli. Šampionát zůstává na Pardubicku.

Miker: Když se týmu daří, chcete být jeho součástí

10. 7. 2020 | Tlačili soupeře, ale gólové odměny se fotbalisté Pardubic dočkali až v 86. minutě. Za přispění střídajících hráčů. Ke gólové akci se zapojil i útočník JIŘÍ MIKER, který nastoupil v 66. minutě.

Další krok! Pardubice zvládly dohrávku, v závěru rozhodl Toml

8. 7. 2020 | Postupový mečbol je tady! Pardubičtí fotbalisté zvládli náročnou dohrávku 26. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v Třinci, kde vyhráli 1:0. V 86. minutě rozhodl obránce Martin Toml, který se prosadil v závaru před třineckou brankou.

Jdeme na to, velí Brazilec Cadu

8. 7. 2020 | Pardubičtí fotbalisté před sebou mají ještě tři zápasy. Ve středu od 17 hodin se hraje dohrávka v Třinci.

Východočeský souboj. Kdo bude král?

7. 7. 2020 | Ve hře o krále střelců druhé fotbalové ligy jsou i dva Východočeši: Michal Hlavatý a Adam Vlkanova.

Šampion Theophilos vyhrál první kvalifikaci Velké pardubické

4. 7. 2020 | Loňský vítěz Velké pardubické hnědák Theophilos prokázal své kvality a s žokejem Josefem Bartošem vyhrál první kvalifikaci na letošní 130. ročník tohoto slavného dostihu. Před cílem odrazil nápor Hegnuse.

Hlavatý na penaltu? Byl jsem překvapený, řekl Krejčí

3. 7. 2020 | Pardubičtí fotbalisté zvládli zápas 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, když vyhráli v Chrudimi 3:1.

Pardubice derby zvládly! Pomohly dvě penalty

3. 7. 2020 | Východočeské derby zvládly lépe Pardubice. Lídr druhé ligy si v prvním poločase vytvořil dvoubrankové vedení, které posléze po trefě na každé straně udržel až do konce. Hvězdou zápasu byl hostující Michal Hlavatý, který proměnil oba pokutové kopy.

20:14:07 | 12.07.2020